LPG Integral ve Icoone ile Yaşlanma Karşıtı Yüz Lifting

LPG Integral ve Icoone cihazlarını anti-aging alanında da kullanabilmekteyiz. Cihazlar kalça ve göğüs kaldırma, göz/dudak çevresi kırışık azaltma gibi spesifik programlarıyla bize yüz ve boyun dekoltesi alanlarında da uygulama şansı tanımaktadır.

Uygulama göz, yanak çevresi, boyun ve çene sarkıklığı gibi sorunu olanlarda gözle görülür değişim sağlarken botoks gibi anlam kaybı oluşturmamakta ve suni hiçbir ifadeye neden olmamaktadır.

Kırışıklık Azaltma

25 yaşından itibaren cildin pürüzsüz kalması için gerekli fiber hücreleri daha az kolajen ve hiyalunorik asit üretmeye ve kırışıkların oluşması için gerekli zemin oluşturmaya başlar. Cildin gücü, elastikiyeti ve görünümü bozulur; yüz, boyun, dekolte ve ellerde kır

ışıklıklar, çizgiler ve sarkmalar görünmeye başlar. Özellikle kişi sigara içiyorsa, fazla güneşte kalıyorsa veya stres faktörlerine yoğun olarak maruz kalıyorsa bu süreç hızlanır. LPG Integral ve Icoone yüz cihazları masaj benzeri rahatlarıcı uygulamalar ile ciltteki fibroblast hücrelerini uyararak kolajen, elastin ve hiyalunorik asit maddelerinin üretimini artmasını, cildin gençleşmesini sağlar. Böylece kırışıklıklar azalır ve yeni kırışıklıkların oluşumu engellenir.

Cilt Sıkılaştırma

Yıllar içerisinde cildimiz sıkılığını kaybeder, özellikle göz kapakları ve yanaklarımız sarkmalara maruz kalır ve mimik çizgilerimiz derinleşir. LPG Integral ve Icoone yüz cihazları masaj benzeri rahatlarıcı uygulamalar ile ciltteki fibroblast hücrelerini uyararak yeniden üretilmeye başlanan bağ dokularının cildi bir ağ gibi kaldırmasını, doğal gerginliğine kavuşmasını ve böylece sarkmaların azalmasını, daha güçlü ve sıkı bir cilde kavuşmamızı sağlar.

Daha Aydınlık Bir Cilt

Yaşı ilerledikçe, özellikle kişi sigara kullanıyor, fazla strese maruz kalıyor ya da az uyuyorsa cilt kan ve lenf dolaşımının yavaşlaması nedeniyle donuklaşmaya, aydınlığını kaybetmeye başlar. Cilt ışıltısını kaybeder, hatta bazı kişilerde biriken toksinler leke oluşumlarına neden olabilir. Yüz uygulamalarımız ile yapılan mikro masaj benzeri uygulamalar cildi uyararak cildin yüzeyindeki kan dolaşımını yeniden hızlandırır, dokulara oksijen ulaşmasını sağlar. Böylece cilt parlaklık kazanırken yumuşaklığı artar ve pürüzsüzleşir. Özellikle özel günler öncesinde yapılan uygulamalar fotoğraflarda çok daha pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlar!

Size uygun tekniği birlikte belirleyelim

Kullanılacak cihazın doğru seçimi çok önemli, çünkü birçok farklı işlevde teknik var ve size en kısa zamanda en etkili olabilecek tekniği seçmeyi hedefliyoruz.

Bu nedenle programınızı merkezimizde gerçekleştireceğimiz ücretsiz bir uzman görüşmesi sonrasında netleştiriyoruz.

Diğer yüz ve vücut bakımı uygulamarımız için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz:

Ultherapy ile Ameliyatsız Yüz Germe

Venus Legacy

Yaşa Özel Cilt Bakımı