Rahat bir masaj eşliğinde sıkılaşın,

İcoone rahat bir masaj benzeri uygulama eşliğinde kişiye selülit, özellikle lokal yağ depoları ve sarkmış ve gevşemiş doku gibi problemlerden kurtulma şansı tanımaktadır.

1Icoone nedir ?

Zayıflama ve selülitten kurtulmak için geliştirilmiş en yeni teknolojilerden biri Icoone’dur. Rahat bir masaj benzeri uygulama eşliğinde kişiye selülit, özellikle lokal yağ depoları ve sarkmış ve gevşemiş doku gibi problemlerden kurtulma şansı tanımaktadır.

Icoone’un menüsündeki sayısız program uzun araştırma süreçleri sonucunda cildin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek ve etki edebilmek üzerine geliştirilmiş ve test edilmiştir. Kişisel menu fonksiyonu kişinin ihtiyaçlarına özel programlar yaratılmasına olanak sağlar. Bu programlar kaydedilebilir. Bu sayede sonuçlar her bir birey için optimal hale getirilir.

2Kişiye özel yöntemler

Her vücut farklıdır ve farklı uygulamalar gerektirir

  • Bazı dokular sıkı, yağlar derinde ve yoğun, bazıları yüzeyel bazıları ise derinde az ancak yüzeyde bazı bölgelerde birikmiştir.
  • Bazı kişilerde sürekli sarf edilen zayıflama çabaları, bazılarında da yaş ve çeşitli sağlık sorunları nedeniyle kişi zayıf olsa bile doku gevşek olabilir.
  • Her kişinin ayrı vücut yapısı, ayrı yaşam ve beslenme biçimi olduğu için tek amaçlı tek bir cihazla her vücuda standart işlem yapılmamalıdır.
  • Tek tip uygulama bazen istenmeyen sonuçlara, bazen de hiç sonuç alınamamasına neden olabilir. Yani zaman, ümit ve para kaybı kaçınılmazdır.
  • Uygulama boyunca dokunun verdiği cevaba göre cihaz ve teknik değiştirmek, konunun uzmanları ve uygulayıcıların konsültasyonu ile seanslara devam etmek gerekmektedir.

Bu bilgilerden hareketle günümüzde çok konuşulan kavitasyon (ultrasonik yağ kırma işlemi) ve LPG (endermoloji) tekniklerine ilave olarak ICOONE, yani mikroalveoler stimulasyon yöntemleri geliştirilmiştir.

Size uygun tekniği birlikte belirleyelim

Kullanılacak cihazın doğru seçimi çok önemli, çünkü birçok farklı işlevde teknik var ve size en kısa zamanda en etkili olabilecek tekniği seçmeyi hedefliyoruz.

Bu nedenle programınızı merkezimizde gerçekleştireceğimiz ücretsiz bir uzman görüşmesi sonrasında netleştiriyoruz.

Diğer tekniklerimiz için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz:

LPG (Endermoloji)

Soğuk Lipoliz

UltraShape

Velashape III

HIFU

Zerona

Venus Legacy

Kavitasyon