Zayıflama Uygulamalarının Etkisini Artırın

Selülit tedavisi, zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun etkisini arttırmak için uygulanan bir yöntemdir. En önemli özelliği basınçla çözülen ve/veya yakılan yağların geri dönmeden hızla vücuttan atılmasını, dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamasıdır.

Bölgesel zayıflama teknikleri ile parçalanmış ve elimine edilmiş yağlar hücresel sıvı ve lenf sıvısına karışır. Bu parçaları lenfatik dolaşımla  karaciğere taşınarak burada suda çözünür hale getirilir ve idrarla atılır. Yağları içeren bu lenf sıvısının yağların yeniden yer edinmesini önlemesi için hızla atılması gerekir.

Lenf drenaj basınç yoluyla dokuya baskı yaparak yağların hızla uzaklaştırılmaya çalışılmasını sağlamaktadır.

Bu nedenle farklı zayıflama teknikleri ile yapılan seanslar sonrasında uygulamarın etkisinin artırılması için bol su içilmesi ve zayıflamaya yardımcı bir sistem olan lenf drenaja girilmesi önerilmektedir.

Lenf drenaj cihazının zayıflama tekniklerine destek olmasının yanında, tek başına uygulandığında ödemi uzaklaştırma ve dokuyu rahatlatma etkisi de bulunmaktadır.

Size uygun tekniği birlikte belirleyelim

Kullanılacak cihazın doğru seçimi çok önemli, çünkü birçok farklı işlevde teknik var ve size en kısa zamanda en etkili olabilecek tekniği seçmeyi hedefliyoruz.

Bu nedenle programınızı merkezimizde gerçekleştireceğimiz ücretsiz bir uzman görüşmesi sonrasında netleştiriyoruz.