LPG Cihazının İnanılmaz Sonuçları

LPG cihazı yenilenerek yeniden doğdu.yeni_LPG

LPG cihazı dünyadaki zayıflama ve sıkılaşma konseptinin yani ENDERMOLOJİ tekniğinin esasıdır.

Aslen bir fizik tedavi cihazı olarak ortaya çıkan LPG cihazı, uygulama yapılan hastaların inceldiği görülünce estetik amaçlı da kullanılmaya başlanmıştır. Cihaz masaj benzeri bir uygulama ile zayıflatır, dokuları düzeltip portakal kabuğu görünümünü (selülit) yok eder. El masajıyla bunu yapmak güç ve zaman açısından imkansızdır. Cihazın yaratılışında da bu esas alınmıştır.

Fransız fizik tedavi uzmanlarınca geliştirilen bu cihazın aşağıdaki bölgeleri hedefler ve sıkılaştırarak zayıflatır:

  • Dokularımızın yaş ve zamanla kaybettiği bağ dokusunu yapan hücrelerin oksijensiz ve besinsiz kalması ile ortaya çıkan gevşemeyi
  • Kan dolaşımının yağlar arasında hapsedilerek yakılamaması ve kartopu gibi büyümesi nedeniyle genç yaşta bile oluşan bel simitlerini
  • Erkeklerde göbek ile kurtulamadığımız yağ dokularını

 

Kendimiz diyet yaptığımızda önce yüz ve beden bölgemizden kilo veririz. Spor yaptığımızda ise kaslar çevresindeki iç yağlara ulaşabiliriz. Bölgesel yağlara ulaşmakta zorlanırız ve hep aynı şikayetleri duyarız: “Spor ve diyet yaptım ama kalçamdan hiç veremiyorum” ya da “ Göbeğimi bir türlü eritemiyorum” gibi.

LPG cihazının hedefi çaresiz sarkık ve yağlı dokulardır.

lpg-nasilSiz diyet veya spor yapsanız da yapmasanız da bu mucizevi başlık (lütfen soldaki şekillerdeki başlığın yarattığı doku hareketine bakınız) dokunuzu aynı bir el masajında elin kavradığı gibi kavrar, havalandırır ve yağın kan dolaşımı yardımıyla yakılmasını sağlar. Bu arada yağların arasında bulunan lenf sıvısını da oradan uzaklaştırmış olur. Lenf sıvısı ve yağın karışımı aynı mutfakta yağ ile suyu bir araya karıştırdığımızda oluşan pütürlü görünüm gibi bir görüntü oluşturarak selülite neden olmaktadır. Lenf sıvısının uzaklaşması ile pütürlü görünümden kurtulmuş olursunuz. Selülit tedavisinin esası da budur. Bu işlemler yapılırken aynı zamanda doku oksijenlendirildiği için bağ dokusu hücreleri canlılık kazanır. Hücreler yeniden bağ dokusu yapar, genç doku gibi sıkılaşır.

Yani özetle buna LPG cihazının üçlü etkisi diyebiliriz.

Yaklaşık 20 yıldır hizmet veren merkezimiz, LPG cihazı piyasaya çıktığı zaman Türkiye’ye ilk getirmiş olan firmadır. Bu nedenle artık cihazın doğru kullanımı konusunda Fransa’daki üretim  merkezini  bile şaşırtan sonuçlar almaktayız. Zira Avrupalı kadınlar ve Türk kadınlarının beslenmesi ile vücut yapıları arasında büyük farklar vardır. Bu nedenle aldığımız sonuçlardaki diyetsiz incelme farkı başarı oranı açısından Fransa’daki ve Avrupa’daki birçok merkezi aşmıştır.

LPG nereye uygulanır ve ne kadar incelme sağlar?

Cihaz kişinin istediği bölgeye uygulanabildiği için şikayetçi olunan bölgede istenilen incelme oranına daha etkili bir şekilde ulaşılmaktadır. İncelme seanslar bitiminde en az 4-5 cm olmakla birlikte, bazı kişilerde 16-18 cm’ye kadar incelme sağlanabilmektedir. Bu dokunun sıkılığına, kişinin az da olsa beslenme alışkanlıklarını değiştirmesine oranla artmaktadır. Kişi hiçbir katkıda bulunmasa dahi, eskisinden daha kalorili beslenmediği sürece ulaşamadığı yağ dokusuna yapılan işlem ve sıkılaşma nedeniyle 1-2 beden incelme kaçınılmazdır. Bu ölçümleri kanıtlayacak mezura dışında teknik ölçüm yöntemlerimiz de bulunmaktadır.

Her şahıs için özel dosyalar açılmakta ve bu dosyalarda kişiye özel klinik bilgiler, gerekirse ücretsiz olarak yapılan check-up sonuçları, yaş ve kilo bilgileri, mümkünse yağlı bölgelerin fotoğrafları, teknik cihazlarla yapılmış başlangıç ve ara ölçümler ve metabolizma durumlarıyla ilgili bilgiler tutulmakta ve takip edilmektedir. Program öncesinde, seans aralarında ve program bitiminde teknik cihazlar ve mezura ile alınan ölçümlerle alınan sonuçlar teyit edilmektedir.

Daha fazla bilgi için 0312-466-2866 numaralı telefondan veya info@dengetipzayiflama.com adresinden bize ulaşabilir, randevu alarak merkezimizi ziyaret edebilir ve yeni LPG cihazını görebilirsiniz.