Öncesi ve SonrasıÖlçüm sonuçları

Yandaki sonuçta, merkezimizde kendileri için belirlenen programı tamamlayan bir kişinin tekniklerimizden önce ve seansları bittikten 10 gün sonra yapılan ölçümde saptadığımız yağ oranındaki şaşırtıcı düşüş görülebilir. 6-9 seansta bitirilen işlemden 10 gün sonra alınan ölçümde karın bölgesinde 3,3 kg yağın yok edildiği görülüyor. Özetle, yaklaşık 1 aylık süre sonunda, karın bölgesinde yüksek oranda zayıflama saptandı. Aşağıda aynı kişiye ait seans paketinin başı ve sonundaki Total kolesterol, LDL kolesterol ve trigliserit düzeylerindeki düşüş de görülebilir. Resimleri daha büyük görebilmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.

Zerona öncesi kan tahlili sonuçları

Zerona sonrası kan tahlili sonuçları

Bizi Deneyenler Neler Söyledi?

Merkezimizi Deneyen Nazlı Güldemir’den Gelen Teşekkür Yazısı


Merkezimize gelerek 12 kilo veren Nazlı Güldemir’e bizimle paylaştığı güzel görüşleri için çok teşekkür ederiz. Birlikte başardık! Peki Nazlı Hanım nasıl zayıfladı?

" Şişman…

Evet, konu tam anlamıyla buydu; şişmandım.

Tartı sizin bir zamanlar ne kadar güzel bir fiziğe sahip olduğunuza bakmaz, orada gördüğü şeyi söyler; çok acımasızdır, sizi incitir ama doğrucudur neyse o…

Bu durumlar canımı çok acıtırken ve ben artık 44 bedenim bununla barışmalıyım derken; bunu kabul etmek beni ve çevremi çok üzse de kabullenmiştim

Denge Zayıflama Merkezi’ni, sizin için bu şişman hallerinize çözüm bulduğunu okudum evet internette, sayfalarda dolaşırken ilahi bir güç 🙂 beni merkezinizin web sayfasına getirdi ve iyi ki de öyle olmuş.

Ön telefon konuşmaları tabi ki karşılıklı güven sağlanması derken ilk randevu, kliniğinize geldiğim ilk günü anımsıyorum mutsuz, güvensiz ve şişmandım.

İşini iyi yapan bir ekip ve Selvin Hanım’ın neden şişman olduğumuza verdiği çok rasyonel cevapların ardından benim sürecim Ağustos ayında başladı. Tabi ki ertesi sabah kalktığımda şuan olduğum 38 bedende değildim ve 12 kilo vermemiştim ama ekip olarak buna inandık. Ben Cuma ve Cumartesi günlerimi kliniğe ayırdım, çok salata yedim, çok su içtim, çok yürüdüm ve aralarda mutlaka süt ile badem atıştırdım. 🙂 Yağlı yemeklerden bir o kadar kaçtım ama bu süreç bana eziyet olmadı çünkü yanımda olduklarından emin olduğum bir ekip vardı arkamda.

Şu anki ince görünüşümde katkısı olan herkese çok çok teşekkür ederim

Nazlı Güldemir "