Sizden sık sık gelen e-posta ve mesajlarda genellikle paket zayıflama fiyatları, kaç santim incelmeyi garanti ettiğimiz ve program sonunda tekrar kilo alıp almayacağımız sorulmaktadır.

Zayıflama Fiyatları ne kadar?

Programlarımız sizin yaşınıza, kilonuza, vücut yapınıza, yağ miktarınıza, yağların toplantığı bölgelere, klinik durumunuza ve beklentinize göre farklılaşmaktadır. Sabit paketlerimiz yoktur. Kullanılacak cihazın doğru seçimi çok önemlidir, çünkü birçok farklı kalite ve işlevde cihaz var ve size en kısa zamanda, en etkili olabilecek, böylelikle de paranızın ve zamanınızın boşa gitmemesini sağlayacak cihazların seçilmesi gerekir.

Paket fiyatları bu doğrultuda sizin beklentinize, mevcut kilonuza ve vücut yapınıza göre farklılaşmaktadır. Bu nedenle internet üzerinden net bir fiyat verilmesi maalesef mümkün değil ancak genel bir fikir vermesi açısından fiyatlarımız 1 ila 15 seanslık paket programlarda toplam program fiyatı 1.000 – 4.000 TL arasında değişmektedir. Ödeme kolaylıkları maddi durumunuz ve tercihinize göre merkezimizde konuşulabilir.

15 seans şeklinde uygulanan paketler yaklaşık 1,5 ay sürmektedir. Seanslar durumunuza göre haftada 3 kez ya da daha fazladır. Saatlerimizi çalışanlara uyacak şekilde ayarlayabilmekteyiz. Seans süreleri sizin yağ birikiminiz ve verdiğiniz cevaba göre 45 dakika ile 2 saat arasında değişebilmektedir (Bazen geldiğinizde birden fazla cihazla uygulama yapmamız gerekebiliyor).

Zayıflamam garanti mi?

Zayıflama sadece kilo vermek değildir. Bedenin bölgesel yağlardan kurtulması ve sıkılaşması, ödem azalması da kişinin incelmesi ile sonuçlanır.

Kullandığımız cihazlarla vücudunuzda dışarıdan ulaşabildiğimiz yağları yakıyor, sizi sıkılaştırıyor ve ödeminizi gideriyoruz. Ancak iç kısımdaki yağlara etki edemiyoruz. Doğal olarak eğer siz bize yardım eder, programlarımıza devam ettiğiniz sürece normalin üzerine yüksek kalorili olarak beslenmezseniz diyet yapmasanız bile incelebiliyorsunuz. Eğer bir de biraz kalori tasarrufu yaparsanız iç yağlanmanız da azalacağından, bu ufak desteğiniz incelmenizin daha çok daha fazla olmasını sağlamaktadır.

Bizimle olduğunuz sürece vücudunuzdaki yağları hangi yanlış uygulama ve beslenme çeşitleri ile biriktirdiklerini anlatır ve tavsiyelerde bulunuruz. Böylece diyet yapmadan nasıl kalori tasarrufu yapabileceğinizi ve bize destek olabileceğinizi anlatırız.

Bugün, tüm misafilerimizde sonuç %80 oranında, ortalama  8-10 cm incelmeyle sonuçlanmaktadır. Sarkma ve gevşeme azalmaktadır. Misafirlerimiz zinde, sıkı ve fit bir görünüme ulaşmaktadır.

Bir cihaz alındığında kullanıcı hatası olmadığında yıllarca garanti verilir ancak kullanıcı hatasında bu garanti kapsamına girmez. Merkezimize geldiğinizde, tavsiyelerimize uyduğunuz ve programlara aksatmadan devam ettiğiniz sürece en az 8-10 cm incelmeniz mümkün. Bunu 18 -20 cm’e ulaştıran kişiler de bulunmaktadır. Ancak sizler, biz size incelme sağlamaya çalışırken verdiğimiz eğitim ve tavsiyelerimize önem vermez, seanslarınıza düzenli gelmez ve normal yaşamınızın dışında  çok yüksek kalorili beslenmeye devam ederseniz dünyanın hiçbir yerinde hiçbir merkez size incelme vaadinde bulunamaz. Bu sahtekarlık olur. Biz kurum olarak zayıflamanızı  taahhüt ediyoruz ancak ricamız tavsiyelerimizi takip etmeniz ve sonucu daha verimli hale getirmenizdir.Takdir edersiniz ki yaptığımız işin aynası sizsiniz. Bizim yaptığımız işi iyi yapmak ve istenilen sonucu en doğru ve en ucuz şekilde vermek için elimizden geleni yapıyor olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Burada zayıflayacağım ama tekrar kilo alacak mıyım?

Biz bunu engellemek için iki tür işlem yapıyoruz:

  1. İç yağlanmanızı artırmamanız için nasıl beslenmeniz gerektiği ve bugüne kadar neden yağ depoladığınız konusunda sizi bilgilendirmek üzere bir metabolizma eğitimi veriyoruz. Çünkü vücudunuzu tanımaz, günlük hayatınızda diyet yapmaksızın nasıl doğru besleneceğinizi öğrenmeden program sonunda eski beslenme sisteminize dönerseniz doğal olarak yeniden kilo alabilirsiniz. Hiçbir cihaz size istediğiniz kadar yiyerek ömür boyu zayıf kalma garantisi veremez. Biz de böyle bir cihazın bulunmasını sizin gibi dört gözle bekliyoruz.
  2. Dış yağlanmanın tekrarlanmamasını önlemek adına, ayda bir ya da iki kez (yaşam ve vücudunuzun durumuna göre) kliniğimize gelip vücudunuza cihazların etkisini hatırlatmak faydalı olacaktır. Doğada hiçbir canlı sistem yoktur ki korunmadan bozulmasın. Biz bu korumayı zaman zaman vücudunuzun cihazlarla kontrolü ve uyarılması şeklinde, paketten bağımsız tek seanslar ile sağlamayı öneriyoruz. Yağları bekleyip biriktirmek sonradan yok edilmesini zorlaştırmaktadır. Dolayısıyla, bu disipline girerek vücudumuza ne kadar iyi bakarsak kilomuzu da o kadar kolay kontrol ederiz.
Zayıflama Nasıl Ölçümleniyor?

Biz, iç ve dış yağlanmanızı ölçmek, yani cihazlar ile yarattığımız etkiyi görebilmek ve sizinle değerlendirebilmek için mezura ölçümleri haricinde, Viscan isimli özel bir ölçüm cihazından faydalanıyoruz. Cihazımız karın bölgenizin (yağları en kolay depoladığımız bölge) yandan kesitini seans başında kaydetmektedir. Seanslarınızın ortasında ve sonunda bu ölçüm yinelenmekte ve cihazların dış yağlanmanıza ne ölçüde etki ettiği, bunun yanında iç yağlanmanızın artışı veya azalışıyla sizin bize ne kadar yardım ettiğiniz görülebilmektedir. Cihazla ilgili videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğraflarda iki adet ölçüm görmektesiniz (resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük görebilirsiniz).

Misafirimizin biri (soldaki resim), bir miktar düzenli beslenme ile bize yardım ederek iç yağlanmasını azaltmıştır. Böyle iç ve dış birlikte 10-16 cm civarında incelmiştir.

Diğer misafirimiz ise (sağdaki resim) beslenmesine hiç dikkat etmemiş, iç yağlanmasında değişiklik olmamış, ancak bizim çalışmalarımızla dış yağlanma azaldığı için yine de 4-5 cm incelmiştir.

zayiflama_sonuc_beslenmedikkat zayiflama_sonuc_beslenmedevam

Yani her durumda incelme söz konusudur. Ancak birlikte görmekteyiz ki programlar sırasında sağlıklı beslenme ile sağlayacağınız katkı incelmenizin çok daha fazla olmasını sağlayacaktır.

Daha detaylı bilgi için bize iletişim sayfamızdan size ulaşabileceğimiz numaranızı ve talebinizi bırakabilir, ya da 0312-466-2866 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz zaman merkezimizi ziyaret ederek bizimle tanışabilir, cihazlarımızı görebilirsiniz.