Ultrashape nedir?

UltraShape odaklı, darbeli ultrason enerjisinin kullanarak yağları yok eden güvenli, ameliyatsız bir vücut şekillendirme teknolojisidir. UltraShape ağrısız ve acısız bir uygulamadır ve herhangi bir yan etkisi yoktur.

UltraShape yağ hücrelerinin geri dönüşümsüz olarak yok olmasını sağlar. Düzensiz yağ dağılımı oluşturmaz. Yapısı bozulan hücrelerin içerisindeki yağ lenfatik sistemle vücuttan atılırken ölü hücreler vücudun bağışıklık sistemi tarafından yok edilir. Birkaç hafta içinde uzun süre kalıcı ve ölçülebilir sonuçlar elde etmenizi sağlar.

UltraShape ne sıklıkla uygulanabilir ve ne kadar sürer?

İşlem iki hafta aralıkla yapılmakta ve 1 – 1,5 saat sürmektedir. Herhangi bir rahatsızlık vermez ve günlük yaşantınızı aksatmaz. Dikkat edilmesi gereken işlemden sonra çok miktarda su tüketimidir (2,5 – 3 litre). Bu şekilde yağlar lenfatik yolda daha hızla temizlenir ve zayıflama hızlı olur.

Ne kadar sürede sonuç alırım?

Bazı kişiler ilk uygulamadan 2 hafta sonrasında hemen sonuç aldıklarını rapor etseler de, belirgin sonuçlar 2’şer hafta aralıklı olarak toplam 3 seans sonrasında gözlemlenmektedir. Kliniğimizde beslenme düzenine dikkat eden kişilerde uygulama sonrası 1.5 ay içinde göbek bölgesinde 1 kilo yağ kaybı rapor edilmiştir.

Kaç Seans Gelmeliyim?

Önerilen seans sayısı 2 hafta aralıklı olmak üzere toplam 3 seanstır. Ancak gerekli seans sayısı merkezimize başvurduğunuzda yapılacak doku muayenesi sonrasında dokunuzun durumuna göre belirlenmektedir.

Tedavi Güvenli Midir?

Amerikan FDA (Food and Drug Administration = Gıda ve İlaç Kurulu) onaylı olan bu cihaz tüm cilt tipleri için uygundur ve herhangi bir yan etkisi yoktur.

Size uygun tekniği birlikte belirleyelim

Kullanılacak cihazın doğru seçimi çok önemli, çünkü birçok farklı işlevde teknik var ve size en kısa zamanda en etkili olabilecek tekniği seçmeyi hedefliyoruz.

Bu nedenle programınızı merkezimizde gerçekleştireceğimiz ücretsiz bir uzman görüşmesi sonrasında netleştiriyoruz.

Diğer tekniklerimiz için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz:

LPG (Endermoloji)

Soğuk Lipoliz

Zerona

Venus Legacy

Velashape

Kavitasyon

Icoone

Ultherapy ile Ameliyatsız Yüz Germe