Sevgili danışanlarımız,

Yaklaşık 20 yıldır Denge Tıp Laboratuvarları ve Tıbbi Görüntüleme Merkezi yan kuruluşu olarak spor ve diyetle yok edemediğimiz bölgesel yağlanmanın ve gevşeklik probleminin tedavisi konusunda hizmet vermekteyiz. Denge Zayıflama Teknikleri tamamen klinik temellerin üzerinde kurulmuş, yenilikleri izleyen ve dünyada şu an bölgesel zayıflama ile ilgili tüm teknikleri bünyesinde bulunduran bir kuruluştur.

Kurulduğumuz günden bu yana, bölgesel yağlanma sorunlarının yanlış beslenme, yanlış alışkanlıklar ve metabolik aksaklıklardan kaynaklandığının bilincinde olarak, doğru cihaz ve teknikleri doğru vücutta, doğru şekilde kullanarak %90 üzerinde başarılı sonuçlar elde ettik.

Talep üzerine, bu birikimimizi Ankara’nın Çayyolu bölgesinde yaşayanlara daha da kapsamlı bir hizmet olacak şekilde, içinde sağlık için spa hizmetlerini de barındıran çok kaliteli bir şekilde götürdük. Ümitköy şubemiz ile Çayyolu’nda hizmete başladık.

Açılıştan sonra yaklaşık 1,5 yıl süreyle hizmet vermemizin ardından, gayretlerimizin Cinnah Şubemizdeki gibi karşılık görmediğini üzülerek gördük. Sabırla çabalamamız, danışanlarımızın sürece katılmaları için bireysel eğitimlerle desteklememiz ve programlara aralıksız devam için hatırlatma ve ısrarlarımıza rağmen, bu ciddi çalışmanın karşılığını danışanlarımızdan aynı şekilde göremedik. Birlikte hareket edemedik. Gayretlerimiz tavsiyelere uymak istemeyen, bu işe vakit ayırmaya gönüllü olmayan, kendisi hiçbir şekilde katkı sağlamak istemeyen, minimum sonuç ile yetinmeye razı çoğu danışan tarafından ilgisizlikle karşılandı.

Kurumumuz klinik metabolizma eğitimi, beslenme düzenlemesi ve dünya çapında zayıflama için üretilen son teknoloji cihazları bir araya getirerek, beslenme yanlışlarımızla oluşturduğumuz bozuklukların düzeltmeyi ve sonrasında da kalıcı sonuçlar için kilomuzu kontrol altında tutmayı öğretmeyi ilke edinmiştir. Çayyolu danışanlarımızın çoğunun bizimle aynı heyecanı ve ilkeleri paylaşmadıklarını üzülerek gördük. Seanslara düzensiz katılım, verilen metabolizma bilgilerine uymama, kuruluşu vakit olduğunda keyfe keder gelinebilecek bir estetik merkezi olarak kullanma, aramalara ısrarlara cevap vermeme şeklindeki yaklaşımlar, ekip olarak motivasyonumuz ve hizmet verme gücümüzü düşürdü.

Bu nedenle üzülerek Çayyolu’na özveriyle getirdiğimiz bu hizmete son verme kararı aldık.

Zayıflama uygulamalarımıza yıllardır başarıyla cevap aldığımız Çankaya merkezimizde, bize inanarak gelen danışanlarımızla ve tüm cihazlarımızla daha güçlü ve kapsamlı bir biçimde devam ediyoruz. Masaj terapilerimiz de Çankaya adresimizde devam edecektir.

Çankaya Cinnah Caddesi’ndeki Zayıflama Merkezimizda görüşmek dileğiyle.

Sevgi ve Saygılarımızla…

Doç.Dr.Selvin Aydın