Bana uygun teknik hangisi?

Hangi tekniğin seçileceği ve uygulanma süresi sizin vücut yapınız, yaşınız, kilonuz, dokularınızın yapısı ve en önemlisi beklentiniz gibi faktörlere göre farklılaşmaktadır. Kullanılacak cihazın doğru seçimi çok önemlidir, çünkü birçok farklı kalite ve işlevde cihaz var ve size en kısa zamanda, en etkili olabilecek, böylelikle de paranızın ve zamanınızın boşa gitmemesini sağlayacak cihazların seçilmesi gerekir.

Bana uygun teknik nasıl belirleniyor?

Merkezimize ilk geldiğinizde, ilk olarak, uygulanacak cihaz ve tekniklerin sağlığınıza zarar vermeyeceğinden emin olmamız için karaciğer ve böbrek fonksiyon testleriniz yapılmaktadır.

Bunun dışında, zayıflamanıza olumsuz etki edebilecek insülin direnci, tiroid fonksiyon bozuklukları, tam kan analizi, demir düzeyi gibi genel rahatsızlıklar ve sizden alınan bilgilerle sağlığınız için özel olarak gerekli olabilecek tüm tahliller programınız dahilinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bu testler yanında, doku muayeneniz de yapılarak size uygun programa karar verilmektedir.

Fiyat ve programlara devam etmem gereken süre ne kadar?

Programlarımız yukarıda bahsettiğimiz faktörlere göre kişiye özel belirlendiğinden sabit paketlerimiz yoktur, bu nedenle programlara devam etmeniz gereken süre ve net fiyat de ancak bu ön görüşme sonrasında belirlenebilmektedir.

Dilediğiniz zaman bu ücretsiz ön görüşme için randevu alarak merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Böylece bizi tanımış, cihazlarımızı görmüş ve net bir fiyat almış olursunuz.

Size uygun tekniği birlikte belirleyelim