Venus Legacy ile yüz ve vücudunuzu yeniden şekillendirin

Venus Legacy’nin yeni medikal vücut biçimlendirme (lifting) teknolojisi ile hem vücut hem de boyun ve yüz bölgelerinde gevşek ciltler ve sarkmalar tarih oluyor!

1Venus Legacy ile Lifting nedir ?

Vücut biçiminiz, cilt tonunuz, diyet ve egzersiz planınız ne olursa olsun, zaman içerisinde cildimiz elastikiyetini yitirir, kolajen yapısı zayıflar ve belirli yağ kümelerinden kurtulma daha da zorlaşır. Kırışıklıklar, ince çizgiler ile birlikte genetik selülit oluşum kendisini gösterir ve bu da genel bir sorun haline gelir.
Venus Freeze ve Venus Legacy Radyo Frekans (RF) ve Manyetik Puls özelliklerini (MP)2 olarak adlandırılan bir teknoloji altında birleştiren invazif olmayan bir lifting tedavisidir. Bu benzersiz kombinasyon en iyi sonuçların alınmasına olanak sağlayan ciltte daha derine nüfuz, güvenlik ve konfor kapasitesine sahiptir.

Venüs tedavileri lifting, çevresel daraltım, selülit azaltım, cilt toparlama ve kırışıklıkların hafifletilmesinde etkindir.

Venus Legacy™ tedavileri tüm cilt tiplerinde 100% güvenli, konforlu, ağrısız ve sızısız tedaviler sunarken orta ve uzun dönemli sonuçların vücut, kollar, batın, baldır, kalça, yüz ve boyun bölgeleri dahil olmak üzere tüm vücutta kolayca alınmasına olanak sağlamaktadır.

2Venus Legancy ile neler yapılabilir ?

Cerrahi olmayan vücut biçimlendirme

  • Selülit azaltımı
  • Kırışıklık hafifletme
  • Çevresel daraltım
  • Cilt sıkılaştırma
3Kaç seans gelmeliyim ?

Tedavi seansı sayısı hastadan hastaya değişmektedir. Merkezimize başvurduğunuzda yapılacak doku muayenesi sonrasında sizin için doğru seans sayısının saptayabiliriz.

4Tedavi güvenli midir ?

EVET! Radyo Frekans ve Manyetik Puls tıpta uzun yıllardan beri kullanılmaktadır ve güvenli ve etkin bir teknoloji olduğu kanıtlanmıştır. Yine de uzmanlarımız, tıbbi geçmişinize bir göz atarak ve estetik beklentileriniz doğrultusunda LiftFX™ ve SculptFX™ tedavilerinin size uygun olup olmadığını belirler.

5İyileşme süresi gerektirir mi ?

Kesinlikle iyileşme süresi gerektirmez. Bir bölgenin seansı 30 dakikadan az bir süre alır ve advers yan etkileri yoktur. Öğlen yemek arasında seans alabilir ve işinize geri dönebilirsiniz.

Diğer zayıflama tekniklerimiz için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz:

Size uygun tekniği birlikte belirleyelim

Kullanılacak cihazın doğru seçimi çok önemli, çünkü birçok farklı işlevde teknik var ve size en kısa zamanda en etkili olabilecek tekniği seçmeyi hedefliyoruz.

Bu nedenle programınızı merkezimizde gerçekleştireceğimiz ücretsiz bir uzman görüşmesi sonrasında netleştiriyoruz.

Diğer tekniklerimiz için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz:

LPG (Endermoloji)

Soğuk Lipoliz

UltraShape

Velashape III

Zerona

Kavitasyon

Icoone

Ultherapy ile Ameliyatsız Yüz Germe