Zayıflama Tekniklerimiz

Bölgesel Zayıflama

Her yaşın, her vücut tipinin, her yaşam biçiminin ve her metabolizmanın yol açtığı bireysel yağ birikimine cevap verecek, uzmanlar tarafından uygulanan zayıflama tekniklerimiz LPG (Endermoloji), Soğuk Lipoliz, UltraShape, Zerona ve Kavitasyon

Sıkılaşma ve Selülit Tedavisi

Uzmanlar tarafından uygulanan Velashape III, HIFU, Venus Legacy, LPG (Endermoloji) ve Icoone tekniklerimiz ile vücudunuzdaki gevşek cilde, sarkmalara ve selülitlere veda edin, sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşun.

Size Uygun Tekniğin Bilimsel Seçimi

Kullanılacak cihazın doğru seçimi çok önemlidir, çünkü birçok farklı kalite ve işlevde cihaz var ve size en kısa zamanda, en etkili olabilecek, böylelikle de paranızın ve zamanınızın boşa gitmemesini sağlayacak cihazların seçilmesi gerekir.

Metabolizma Danışmanlığı

4 ana başlıkta neden kilo aldığımızı ve neden bölgesel yağ oluşturduğumuzu öğrenin, vücudunuzun nasıl çalıştığını anlayarak diyet yapmadan zayıflayın ve formunuzu koruyun.

Gıda İntolerans Testi

Anlaşılamayan yorgunluk, nedensiz baş ağrıları, şişkinlik gibi doktorların psikolojik olarak adlandırdığı bazı rahatsızlıkların sebebi gıda intoleransı olabilir. İntoleransınız olan gıdaları basit bir testle hemen belirleyebilirsiniz.

Destek Uygulamalar

Selülit tedavisi, zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun etkisini arttırmak için lenf drenaj ve alfa kapsül ile yakılan yağların hızla vücuttan atılmasını, dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlayın.